Нейрохірургічне відділення

Нейрохірургічне відділення ВОПНЛ надає спеціалізовану нейрохірургічну допомогу пацієнтам Вінницької області та м. Вінниця, а також ряду областей і регіонів не лише України але й країн СНД.

 

Відділення було сформовано у 1958 році.

 

Щорічно нашими співробітниками консультуються більше 6000 пацієнтів, з яких, стаціонарне лікування проходить понад 1500 пацієнтів, і виконується не менше 1300 хірургічних втручань різної категорії складності.

 

Всі операції проводяться в умовах сучасної операційної з застосуванням збільшувальної техніки, мікронейрохірургіческого інструментарію на спеціалізованих нейрохірургічних операційних столах.

 

Постійно в роботу відділення впроваджуються нові методи лікування та хірургічні втручання, лікарі приймають участь у всесвітніх, міжнародних і регіональних конференціях, майстер-класах, проходять навчання та стажування в країнах ближнього зарубіжжя, Євросоюзу, США.

 

У 2008-2011 рр. у відділенні було проведено сучасний, капітальний ремонт операційної та палат.

 

На даний момент в наявності 9 двомісних палат з санвузлом, душовою кабіною, меблями, телевізором і холодильником, 3 післяопераційних двомісних палати, 6 чотиримісних палат. Усі палати обладнані функціональними ліжками, а також оперативним телефонним зв'язком з постом чергової медсестри.

 

Ми з кожним роком покращуюємо свої показники та результати лікування наших пацієнтів, роблячи усе можливе для Вашого якнайшвидшого одужання!