Реанімаційне відділення

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії є складовою часткою центру цереброваскулярної нейрохірургії, завданням якого є надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з різними видами порушень мозкового кровообігу та іншою нейрохірургічною патологією.

 

Центр оснащено спіральним комп'ютерним томографом із можливістю проведення цифрової ангіографії, апаратом ультразвукової діагностики для сканування судин голови та шиї, необхідним лабораторним обладнанням, приліжковими моніторами, апаратами штучної вентиляції легень.

 

У відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії, яке складається з 3 палат на 12 ліжок, госпіталізуються та лікуються хворі згідно розроблених та затверджених показів для госпіталізації, а саме: нейрохірургічні пацієнти у ранньому післяопераційному періоді, важкі хворі нейрохірургічного, неврологічного (у тому числі з інсультами), психіатричного профілю.

 

Очолює відділення лікар вищої категорії Жученко Ігор Олексійович.

 

Лікарями відділення проводиться анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у нейрохірургічному відділенні, консультації важких пацієнтів у відділеннях лікарні.

 

 Цілодобовий нагляд та рання активізація пацієнтів допомагає запобігти ускладненням перебігу критичних станів пацієнтів – тромбоемболії легеневої артерії, інфаркту міокарду, застійним явищами в легенях – дозволяє зменшити ступінь неврологічного дефіциту.

 

Велика увага приділяється нагляду за пацієнтом. Усі хворі, знаходяться в палатах інтенсивної терапії, де проводиться цілодобове моніторування основних показників гемодинаміки та життєвоважливих показників, здійснюється цілодобовий нагляд персоналом. Така організація роботи дозволяє швидко реагувати на зміни стану пацієнта та вчасно надавати необхідну допомогу.

 

До відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВОПНЛ ім. О.І. Ющенка належить експрес-лабораторія. Вона розташована в окремому будинку, займає 6 кімнат, обладнаних необхідним обладнанням і реактивами для виконання лабораторних обстежень пацієнтів. У лабораторії відділення реанімації проводиться обстеження хворих Центру, ургентні обстеження пацієнтів лікарні в робочі дні з 14 год. до 8 год. ранку, у вихідні і свята - цілодобово.