Опухоль кранио-вертебрального перехода - Пациентка Д.

 

Доброго дня!

 

Я, Дитяк Галина Тимофіївна, довгий час себе погано почувала із-за сильних болів в голові,терпли руки, ноги, печії всередині, запаморочення. Одним словом моє життя перетворилося на суцільні болі: ходити було важко, їсти і спати не могла.

 

Діти запропонували мені звернутися в психо-неврологічну лікарню ім.акад.Ющенка. В лікарні нам запропонував свою допомогу лікар-нейрохірург Горбатюк Костянтин Іванович, який проконсультував нас і направив на МРТ головного мозку. Зробивши МРТ ми повернулись в лікарню, лікар нейрохірург Костянтин Іванович та зав. відділенням Ольхов Валерій Михайлович подивились результати МРТ та запропонували зробити операцію.

 

Діагноз: Позамозкове новоутворення у ділянці краніо-вертебрального переходу праворуч.

 

Операція була надзвичайно важкою, але завдяки лікарям і Богові операція пройшла успішно. Після операції усі болі зникли, я живу повноцінним життям. Щиро вдячна усьому медичному персоналу нейрохірургічного відділення № 20.

 

Низький уклін та подяка від рідних зав.відділенням Ольхову Валерію Михайловичу, лікарю нейрохірургу кандидату медичних наук та людині від Бога Горбатюку Костянтину Івановичу, які допомагають повернутися до повноцінного життя.

 

Костянтин Іванович дякуємо Вам за те, що допомогли врятувати життя нашої мами, дай Вам Бог щастя, довголіття, миру, благополуччя, сімейного затишку та успіхів у вашій нелегкій роботі!!!