Пацієнтка П. - Грижа міжхребцевого диска в поперековому відділі хребта

Я Павлюк А.В. приїхала на лікування в м.Вінниця до обласного нейрохірургічного відділення із скаргою на поперекову грижу диску хребта.

 

Біль у хребті відчула півроку тому, звернулася до невропатолога, зробили мені мануальну терапію та призначили медикаментозне лікування. Проте покращення не відчула, стало ще гірше. Знову мануальна терапія та медикаментозне лікування після чого я почала відчувати біль у правій нозі. Поїхала у Вінницю, зробила МРТ, де виявили грижу міжхребцевого диску у попереку, що здавлює нерв, саме тому і болить нога. Мене направили у санаторій у м.Хмільник, де я пройшла 15 денне лікування, після якого мені стало трішки краще. Я навіть змогла вийти на роботу, проте вже через 3 дні біль знову посилився, до такого, що я спала по 3 години на добу якщо не рухалась. Знову звернулась до лікаря за місцем проживання, знову таблетки, уколи, крапельниці, повторні блокади. Мені нічого не допомагало. Тоді я зрозуміла, що це лікування нічого доброго мені не дає. Мені настільки стало гірше, що я не могла пересуватись у домі.

 

В інтернеті я натрапила на сайт обласного нейрохірургічного відділення в обласній психо-неврологічній лікарні ім.О.І.Ющенка. Не вагаючись мене відвезли до Вінниці у лікарню. Лікарі мене прийняли, уважно вислухали, та порадили операцію.

 

Після операції мене нічого не турбує, я вільно ходжу не відчуваючи болю!

 

Увесь персонал відділення дуже чуйні люди, професіонали та лікарі від Бога. Я вже й не сподівалась, що мені хтось допоможе, але ці лікарі мають золоті руки, за що я буду вдячна їм усе життя. Вони роблять неможливе!

 

Всі люди у кого схожі проблеми із хребтом, не вагайтесь на привід операції, я на собі пересвідчилась що це найефективніший спосіб лікування!

 

до операції пацієнтка виписується додому